Gece İntikali Etkinliği (Night Land Navigation)

Gece İntikal Etkinliği öncesi brifing. Harita çalışması gecenin karanlığında nerede olduğunu anlaman, Kaybolduğunda bulunduğun noktayı belirlemen ve hedefe yaklaşırken oluşabilecek aksilikleri önceden görerek alternatif plan oluşturman için çok önemlidir. Yolu bilmek ile yolda gitmek aynı şey değildir. Harita da gördüğün her şey gerçekte öyle olmayabilir ve bunu ancak yolda gittiğinde anlayabilirsin. (Last preparation of Map check and determination of contingency plan before Night Land Navigation)

Gecenin Karanlığında, Doğanın içinde, bilmediğin ve görmediğin bir noktadan belirlenen Hedefe ilerlemeye çalışırken, TAKIM halinde hareket ediyor olmana rağmen YALNIZ olduğunu hissetmek. Askeri senaryo dahilinde farkedilmemek için gösterdiğin tüm çabanın sonucunu, planladığın gibi olana kadar bilememek. Zaman geçtikçe artan yorgunluk, dikkat dağınıklığı, heyecan ile aldığın kararların doğruluğunu sorgulamanın, her gölge ve ışığın farklı şekiller oluşturduğunu görmek, Tamamen FARKLI bir deneyim yaşamak istiyorsan, AIRSATACADEMY ASKERİ SİMÜLASYON GECE KARA İNTİKALİ ETKİNLİĞİ" ( Navy SOF Military Simulation Night Land Navigation)

Kayıt İçin Gerekenler

  1. Ön Kayıt için kaporanın veya Tüm Etkinlik ücretinin yatırılması.
  2. Ad Soyad / Yaş
  3. Nereden Katılım Yapıldığı
  4. Kısa Özgeçmiş
  5. Sağlık Sorunu Durumu
  6. Elbise Beden Numarası
  7. İrtibat Numarası

Bu bilgilerin airsatacademy@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Gece İntikali Etkinliği

1 Günlük Gece İntikali Etkinliği

Ücret:  TL

Hesap Bilgileri

IBAN: TR54 0006 4000 0011 0460 8119 90

BÜLENT KURU

İŞ BANKASI/SARIYER ŞUBESİ

Etkinlik İçin Notlar

Ön Ödeme yapılmasına rağmen (3) üç gün önceden katılım yapamayacaklarını bildirmeyen veya kursa katılmayan kişilere geri ödeme yapılmaz. Bir sonraki kurs için kayıt yapılır. (Kurs döküman basımı ve Malzeme hazırlıkları ona göre yapılmaktadır.)