Airsoft Takımları için Taktik Eğitimi

Airsoft oyunları içerisinde Ani gelişen durumlar karşısında taktiksel olarak Takım halinde hareket etmeden, refleks göstermeden, teknikleri bilmeden ve tekrar tekrar çalışmadan imkansızdır. Airsoft oyunları için MİLSİMʼin (military simulation) gerektirdiği tüm taktiksel etkinlikleri öğrenebileceğiniz en iyi ve tek eğitim noktası AIRSATACADEMY

Airsoft oyunları eğitimlerimiz ile arazi içerisinde takım halinde uyumu arttırma ve refleks kazanma çalışmaları yapılmaktadır. Zor şartlar ve baskı altında grup halinde uyum içinde çalışma, birlik ve beraberlik arttırma etkilerinde dolayı verimliliği arttırmaktadır. Şirketler için toplam kalite yönetimi uygulaması olarak kullanılmaktadır.

Airsoft Oyun Takımlar ile yaptığımız çalışmalar neticesinde doğru taktikleri öğreterek profesyonel düzeyde gerçekçi simüle etme, uluslararası platformlarda düzenlenen oyunlarda ön plana çıkma ve başarılı olma fırsatı yakalamalarını sağlıyoruz.

Kayıt İçin Gerekenler

  1. Ön Kayıt için kaporanın veya Tüm Etkinlik ücretinin yatırılması.
  2. Ad Soyad / Yaş
  3. Nereden Katılım Yapıldığı
  4. Kısa Özgeçmiş
  5. Sağlık Sorunu Durumu
  6. Elbise Beden Numarası
  7. İrtibat Numarası

Bu bilgilerin airsatacademy@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Kurs Ücreti

1 Günlük Doğada İlkyardım Kursu

Ücret:  TL

Hesap Bilgileri

IBAN: TR54 0006 4000 0011 0460 8119 90

BÜLENT KURU

İŞ BANKASI/SARIYER ŞUBESİ

Etkinlik İçin Notlar

Ön Ödeme yapılmasına rağmen (3) üç gün önceden katılım yapamayacaklarını bildirmeyen veya kursa katılmayan kişilere geri ödeme yapılmaz. Bir sonraki kurs için kayıt yapılır. (Kurs döküman basımı ve Malzeme hazırlıkları ona göre yapılmaktadır.)